Činovníci

Jonáš Bubík

Jsem student jesenického gymnázia a dokážu se nadchnout pro každou bláznovinu. Proto mě baví práce s dětmi – mé nadšení sdílí.

Eliška Dihlová

Jsem nejmladší z celého týmu eduartích dobrovolníků. Miluju divadlo, zpěv a psaní povídek.

Monika Winiarská

Jsem studentkou gymnázia v Jeseníku, baví mě zkoušet nové věci a práce s dětmi mě těší a přináší mi radost. Věřím, že jí kousek mohu předat i dál. Ráda jsem součástí dobré party lidí, která dělá smysluplné věci a tou EduArti bezesporu jsou.

Eliška Koryťáková

Jmenuji se Eliška a mám ráda, když mi kamarádi říkají Eliss. Mým koníčkem je hraní na kytaru a dramaťák na gymplu. Nejradši mám podzim, když si můžu sednout s čajem a knížkou a poslouchat nějakou pěknou hudbu. Na EduArtu jsem si zamilovala tu úžasnou partu lidí, která umí zabavit každého – od malého dítěte až po dospěláka. Umí motivovat, nadchnout a taky naslouchat. Jsem ráda, že můžu být součástí a tvořit radost s nimi. 

Tereza Přikrylová

Studuji na jesenickém gymnáziu a ve volném čase ráda hraju tenis, basket nebo stanuju s kamarády v lese, mimo to ale ráda trávím čas s dětmi. Proto jsem moc ráda, že můžu pomahát EduArtům s přípravami akcí právě pro rodiče s dětmi, získávám tak nové zkušenosti a zároveň se učím i úplně novým věcem.

Lucie Uhrová

Jsem studentka jesenického gymnázia. Volný čas nejraději trávím v přírodě s pejskem, venku s přáteli, čtením, sportem a aktivitami spojenými s EduArtem.

Štěpán Jati

Často říkávám, že škola mě zdržuje od důležitějších věcí. Jsem kreativec, co zabrousil do hudby, divadla i výtvarna. Na fotografii se svým novým pekelným strojem.

Amálie Štrajtová

Nejšťastnĕjší mě najdete s nohama v potoce a kvítím ve vlasech. Studuji na gymnáziu, ráda pracuji s lidmi (malými i velkými), získávám nové zážitky a dělám vĕci, které pro mĕ mají smysl. EduArt mi tohle umožňuje – proto jim s radostí už nějakou dobu pomáhám.