Kroužky a pravidelné programy

Pravidelné kroužky jsou nesoutěžní formou průběžné práce s dětmi, ve které je předmětná činnost především nástrojem pro celostní osobnostní rozvoj dítěte a vytváření pozitivních mezilidských vztahů. Tyto naše kroužky zahrnují nabídku další nadstavbové činnosti (turnaje, soutěže, pobytové akce a tábory).

Kroužky a programy v roce 2018/2019 

Zahájení jednotlivých kroužků bude v týdnu od 1. 10. 2018.

„Fotbal pro život“      KAPACITA JE JIŽ ZCELA NAPLNĚNA

Motto: „Fair-play, respekt ke spoluhráči, soupeři i autoritě, a nasazení a obětavost ve hře jsou nad tuctem výstavních gólů. Výhra je radost. Prohra je příležitost.“

Program zahrnuje činnosti zaměřené na osobnostní i pohybový rozvoj dítěte, rozvoj vztahů, kolektivu a individuálních i týmových fotbalových dovedností a kondičních schopností.

Věk: 6-10 let

Termín a místo: Pá 15:00-16:30, ZŠ Jeseník – Průchodní

Vedoucí: Mgr. Dominik Liberda a Mgr. Ondřej Hanulík

Cena: 1100,- Kč / školní rok

Kontakt:  dominik.liberda@eduarti.cz

 

 „V přírodě v pohodě“

Motto: „Příroda je pro dítě přirozené prostředí. Bláto a voda není překážka, les je dokonale promyšlené hřiště. Hvězdy a oheň jsou nejlepší televize.“

Cílem programu je probouzet a prohlubovat v dětech zájem o přírodu a pobyt v ní. Dávat dětem prostor k odreagování se, k hraní, tvoření, zábavě pod širým nebem. Přirozenou a hravou formou rozvíjet tábornické schopnosti, dovednosti a znalosti.

Věk: 5-12 let

Termín a místo: vždy první sobota v měsící, celý den, Jeseník a okolí, 

Vedoucí:  Ing. Daniel Škárka

Cena: 800,- Kč / školní rok

Kontakt: institut@eduarti.cz  |  PŘIHLÁSIT SE


„Divadlení – k rozvoji i pobavení“

Motto: „Co nedokážeš vyslovit, můžeš zatančit nebo zazpívat. Co nedokážeš zazpívat, řekni rukama. Způsobů, jak se dorozumět a vyjádřit svůj svět, je nekonečné množství.“

Program zahrnuje dramatické aktivity a hry pro rozvoj vztahů, osobnosti a kreativity.  Hravá forma tvorby zahrnuje vlastní výrobu pomůcek a rekvizit. Dramatický výstup bude představen na jesenické Divadelní Žatvě, případně při dalších příležitostech v regionu. Předškolní děti mohou kroužek navštěvovat s rodiči.

Věk: 4-10 let

Termín a místo: Čt 16:00-17:00,  Jeseník – bude upřesněno

Vedoucí: Bc. Nika Liberdová a Dominika Hanulíková, DiS.

Cena: 1100,- Kč / školní rok

Kontakt: nika.liberdova@eduarti.cz  |  PŘIHLÁSIT SE


„Tancování pro radost“  KAPACITA JE JIŽ ZCELA NAPLNĚNA

Pohybově-taneční aktivity hravou formou zaměřené na rozvoj pohybových dovedností, citu pro rytmus i radost z tance a společné práce. Děti se naučí základy různých druhů tance. Společný výstup bude předveden při několika příležitostech v regionu.

Věk: 3-8 let, děti mohou v případě zájmu navštěvovat kroužek společně s rodiči

Termín a místo: Pá 15 – 16 h, sál ZŠ Průchodní, Jeseník

Vedoucí: Mgr. Zuzana Hanulíková, Dis., Bc. Nika Liberdová

Cena: 1100,- Kč / školní rok

Kontakt: nika.liberdova@eduarti.cz

„Muzikál Holendry“

Originální tanečně – divadelní projekt s regionální historickou tématikou z období 40. let 20. století, jehož výstupem bude muzikál a jeho představení na různých místech regionu, případně i mimo něj. Pravidelná setkání budou zaměřena na rozvoj hereckých, pěveckých a tanečních schopností, divadelní spolupráce a kreativity. Během podzimu budou naplánovány termíny soustřední a některých vysoupení.

Věk: 12+ let

Termín a místo: Čt 17:30-19:00,  Jeseník – bude upřesněno

Vedoucí: Klára Drgáčová a Bc. Nika Liberdová

Cena: 500,- Kč / školní rok

Kontakt: nika.liberdova@eduarti.cz  |  PŘIHLÁSIT SE

 

 

GDPR